Dnia 26 lutego 2023 r. w Auli Uniwersytetu im. Adam Mickiewicza w Poznaniu odbyła się 28 uroczysta gala finałowa konkursu: „Gospodarczo – Samorządowy HIT Regionów Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej”. Do tegorocznej edycji konkursu zarekomendowano w siedmiu kategoriach łącznie 156 zgłoszeń z terenu województw wielkopolskiego i lubuskiego, z czego do finału kapituła zakwalifikowała 60 podmiotów spełniających wymagania regulaminowe. Kapituła konkursu wyróżniła naszą spółdzielnię w kategorii Produkcja „Za zbudowanie silnej, rozpoznawalnej marki OSM Łobżenica jako producenta najwyższej jakości wyrobów mleczarskich w oparciu o własną strategię rozwoju, model zarządzania, doświadczenie pracowników i 130-letnie tradycje”. Nadając Diamentowy HIT 2022.

Przewodniczący kapituły wręczył również zasłużonym działaczom kapelusze generalskie. Jeden z nich otrzymał Pan Prezes Andrzej Gliszewski za 130-letnią działalność naszej spółdzielni. Prestiżowe nagrody na koncercie galowym odebrał Zastępca Prezesa Pan Tomasz Gryczka i Pan Adam Budziewicz.

Uroczysta Gala finałowa konkursu Samorządowy HIT

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych. Więcej informacji w Polityce prywatności. Więcej informacji

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Wyjdź